SON DAKİKA

Kosk Haber – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

İsmail Kartal: ‘Hakem konuşmak istemiyorum’

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi İsmail Kartal, 1-0 kazanılan Alanyaspor müsabakasının akabinde açıklamalarda bulundu.

İsmail Kartal: ‘Hakem konuşmak istemiyorum’
25 Eylül 2023 - 7:06

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi İsmail Kartal, Alanyaspor karşısında alınan 1-0’lık galibiyeti kıymetlendirdi.

Kartal, “Maçtan evvel söylediğim üzere, rakibimizi yeterli tahlil ettik. Kolay bir maç olmayacağını biliyorduk lakin tüm planlarımız tuttu. Birkaç tane gol olabilecek durum vardı bilhassa birinci yarıda. 43. dakikada öne geçtik. İkinci yarıda da gol olabilecek konumlarımız vardı. Daha farklı bir halde de galip ayrılabilirdik. Rakibe çabucak hemen hiç durum vermedik. İstatistiklerde üstünlüğümüz var. Düzgün uğraş edildi. Burada da 3 puan alarak yolumuza devam ediyoruz. Oyuncularımı tebrik ediyorum” diye konuştu.

“BUNLARA BAKMIYORUZ”

İsmail Kartal, galibiyet serisinin 12 maça çıkmasına yönelik gelen sorunun akabinde, “Galibiyet 12’ye, 15’e çıkmış, bunlara bakmıyoruz. Maç maç en âlâ biçimde hazırlıklarımızı yapıyoruz. Başakşehir maçına az bir mühlet var. Yeniden en uygun halde Başakşehir maçına da hazırlanacağız.” kelamlarını sarf etti.

“HAKEM KONUŞMAK İSTEMİYORUM”

İsmail Kartal, sarı kart gördüğünün hatırlatılması üzerine, “Ben bugüne kadar çalıştığım tüm kulüplerde hakemler hakkında konuşmadım. Yeniden konuşmak istemiyorum. Lakin birtakım kararlar veriliyor… Nasıl oluyor? Kimi şeyler yaşanıyor. Çok fazla konuşmak istemiyorum. Bu mevzuyla ilgili idare bir açıklama yapar diye düşünüyorum. Çok fazla bu bahislere girmek istemiyorum” dedi.

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2023 - KOSK HABER