SON DAKİKA

Kosk Haber – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Öldü sandığı oğlunu bir anda karşısında gördü: Umut dolu bekleyiş ve sevinç gözyaşları…

Isparta’da Eğirdir Gölü’nde boğulduğu düşünülen 14 yaşındaki çocuk polis takımlarının çalışmaları sonrasında öbür bir kıyıda bulunup babasına teslim edildi. Oğlunun hayatını kaybettiğini düşünürken bir anda karşısında gören baba ise gözyaşlarına boğuldu.

Öldü sandığı oğlunu bir anda karşısında gördü: Umut dolu bekleyiş ve sevinç gözyaşları…
21 Ağustos 2023 - 6:06

Bugün saat 15.00 sıralarında Eğirdir’e babasıyla birlikte gelen Yusuf Y.Ö., serinlemek için göle girdi. Yusuf Yiğit bir müddet gölde yüzdükten sonra gözden kayboldu. Çocuğunun gölde olmadığını fark eden baba Murat İhtimam, oğlunun boğulduğunu düşünerek 112 Acil Davet Merkezini arayarak ihbarda bulundu.

EKİPLER GÖLDE YÜZDÜĞÜNÜ FARK ETTİ

İhbar üzerine olay yerine gelen emniyet grupları, Eğirdir Jandarma Bot Komutanlığı grupları ve istekli vatandaşlar 14 yaşındaki Yusuf Y.Ö.’yü bulmak için gölde arama çalışmaları yürüttü. Eğirdir Emniyet Müdürlüğü takımları Yazla Mahallesi’ndeki kıyıları aradığı sırada Yusuf Y.Ö.’nün Eğirdir Askeri Yazlık Gazino kıyısında yüzdüğünü fark etti. Gölden çıkarılan çocuk, birinci göle girdiği kıyıya polis tarafından yürüyerek getirildi.

TEDBİR MAKSATLI HASTANEYE KALDIRILDI

Oğlunun boğulduğunu sanan baba Murat İhtimam onu görünce adeta şoka girdi. Gözyaşlarını tutamayan baba İtina, sıhhat grupları tarafından önlem hedefli Eğirdir Hastanesine kaldırıldı. Edinilen bilgiye nazaran baba ve oğlunun sıhhat durumlarının âlâ olduğu öğrenildi.

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2023 - KOSK HABER