SON DAKİKA

Kosk Haber – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Patrick Kluivert’tan Beşiktaş açıklaması

Adana Demirspor Teknik Yöneticisi Patrick Kluivert, Muhteşem Lig’de Kasımpaşa ile oynadıkları müsabaka sonrası konuştu.

Patrick Kluivert’tan Beşiktaş açıklaması
25 Eylül 2023 - 8:24

Adana Demirspor Teknik Yöneticisi Patrick Kluivert, Kasımpaşa maçınının akabinde yaptığı açıklamada gereksiz kırmızı kartlar gördüklerini ve bu durumun maçın gidişatını değiştirdiğini lisana getirdi.

Hayal kırıklığı yaşadıklarını vurgulayan Kluivert, “9 kişi kalınca 11 bireye karşı oynamak güç olabilir lakin sonuna kadar yüreğimizi ortaya koyarak kendi futbolumuzu alana yansıtmaya çalıştık. Galibiyet için alana çıkmıştık fakat gereksiz, hatta yapılmaması gereken biçimde kırmızı kartlar görmek maçın gidişatını değiştirebiliyor. Maçın sonuna kadar gayret ettik. Futbolcularıma her şeye karşın devam ettikleri için teşekkür ediyorum. Bu maçı üstümüzden atıp, çarşamba günü oynayacağımız Beşiktaş maçına hazırlanmamız lazım. Umarım tekrardan istediğimiz futbolu ortaya koymaya devam ederiz.” diye konuştu.

BEŞİKTAŞ MAÇI CEVABI

Kluivert, Beşiktaş ile oynayacakları erteleme maçında 3 kalecilerinin olmayacağına ait soruya, “Fazla karşıt köşe olmuş üzere olabilir ancak elimizde Vedat (Karakuş) var. Çok güzel bir kaleci. Kaleciler kaybettik lakin oynayabilecek durumda kalecimiz var. Vedat’ın kendi performansını alana yansıtacağını biliyoruz.” halinde karşılık verdi.

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2023 - KOSK HABER