SON DAKİKA

Kosk Haber – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Beşiktaş’ta ayrılık! Kerem Kalafat, Çorum FK’ya transfer oldu

Beşiktaş genç oyuncu Kerem Kalafat ile yolların ayrıldığını açıkladı. 22 yaşındaki oyuncunun yeni ekibi Ahlatcı Çorum FK oldu.

Beşiktaş’ta ayrılık! Kerem Kalafat, Çorum FK’ya transfer oldu
24 Ağustos 2023 - 5:42

Beşiktaş genç oyuncu Kerem Kalafat ile yolların ayrıldığını duyurdu. Genç oyuncunun yeni grubu da belirli oldu.

Yapılan açıklamada, “Kerem Kalafat’la Yollarımız Ayrıldı. Kulübümüzle profesyonel futbolcu Kerem Kalafat ortasındaki kontrat sonlandırılmıştır. Kerem Kalafat’a futbol mesleğinde muvaffakiyetler diler, kamuoyunun bilgisine hürmetlerimizle sunarız.” denildi.

TFF 1.Lig takımlarından Ahlatcı Çorum FK, daha evvel prensipte anlaştığı Kerem Kalafat için kulübü Beşiktaş’la da mutabakata vardı. 22 yaşındaki sağ bek, kısa mühlet içinde Çorum’a gelerek resmi mukaveleyi imzalayacak.

Kerem Kalafat, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamayla Beşiktaş’tan ayrıldığını duyurdu.

İşte Kerem Kalafat’ın açıklamaları:

“9 yaşında yavru kartal olarak girdiğim kulüpten Beşiktaş’ın yetiştirdiği profesyonel bir futbolcu olarak ayrılıyorum.

Bu vakte kadar çocukluğumun, 12 yılımın geçtiği Beşiktaş kulübümde ulu formayı giymenin hayaliyle yaşadım ve o ulu forma ile alanda olduğum her an elimden gelenin en düzgününü yapmaya çalıştım.

Beşiktaş’a geldiğim günden beri üzerimde emeği olan tüm altyapı hocalarıma, A kadro teknik direktörlerime, tesis çalışanlarına ve idari takıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım

Hayatımın en hoş günlerini geride bırakarak yeni maceralara atıldığımı duyurmak istiyorum. Dayanağını benden bir an bile esirgemeyen Beşiktaş Aileme sonsuz teşekkürler ediyorum Hakkınızı Helal Edin.. Kerem Kalafat”

Deneme bonusu veren siteler asibet roofbet

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2023 - KOSK HABER