SON DAKİKA

Kosk Haber – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Tatlı Vatan filminin konusu nedir? Oyuncuları kimler? Tatlı Vatan nerede çekildi?

Tatlı Vatan sineması televizyon ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Filmseverler, Tatlı Vatan sinemasının konusu ve oyuncularının kimler olduğunu merak ediyor. Pekala, Tatlı Vatan sinemasının konusu nedir? Tatlı Vatan sinemasının oyuncuları kim ve nerede çekildi?

Tatlı Vatan filminin konusu nedir? Oyuncuları kimler? Tatlı Vatan nerede çekildi?
01 Eylül 2023 - 6:18

İlk olarak beyazperde de yayınlanan Tatlı Vatan sineması artık ise televizyonda izleyicileri ile buluşuyor. Pekala Tatlı Vatan sinemasının konusu nedir? Oyuncuları kimler? Tatlı Vatan nerede çekildi?

KOLONİ SİNEMASI KONUSU NEDİR?

Yönetmen koltuğunda Hasan Doğan’ın oturduğu sinemanın konusu ise şöyle:

“Kayseri’nin bir köyünde verimsiz geçen bir yılın akabinde köyün gençleri yıkılmıştır. Ağaçların soğuk yemesi ile meyve ağaçları küsmüş ve yağmursuz geçen yaz hasatlarını yarıdan daha aza düşürmüştür. Köyün iki delikanlısı Cemil ve Osman nişanlıları Fatmagül ve Şifa ile evlenemeyeceklerini düşünürlerken Alamancı Hüseyin’in kızı Ceylan’ın köye geleceğini duyarlar. Cemil ve Osman; Ceylan ile evlenerek kapağı Almanya’ya atma planları yaparlar. Ama kapağın başka yüzü vardır ikisi de nişanlıdır. İkili planlar yapıp Ceylan’ın peşine düşer lakin Ceylan, köyün sulama sistemini düzgünleştirmek için çalışan Ziraat mühendisi Erkin ile yakınlaşır. Köyün su sistemi çözülür Ceylan Almanya’ya gitmez Tatlı Vatan’a kesin dönüş yapar.”

TATLI VATAN SİNEMASI NEREDE ÇEKİLDİ?

Tatlı Vatan sinemasının çekimleri İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı olan Alaçatı Mahallesi’nde ve Urla ilçesinde yapılmış.

TATLI VATAN SİNEMASI OYUNCULARI KİMLER?

  • Tuğba Melis Türk
  • Gürbey İleri
  • Suat Sungur
  • Selahattin Taşdöğe
Deneme bonusu veren siteler asibet roofbet

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2023 - KOSK HABER