SON DAKİKA

Kosk Haber – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

X’te yeni dönem: Beğeniler değişiyor

Elon Musk’ın sahip olduğu eski ismiyle Twitter olan toplumsal medya platformu X’e beğeni gizleme özelliği geldi. Fakat bu özellik yalnızca fiyatlı kullanıcılara özel olacak.

X’te yeni dönem: Beğeniler değişiyor
01 Eylül 2023 - 2:00

Elon Musk’ın sahibi olduğu X, eski ismiyle Twitter, fiyatlı kullanıcılar için yeni bir özellik sunuyor. Bu özellik sayesinde fiyatlı kullanıcılar, beğenilerini gizleme seçeneği elde ediyor. Bu adım, rakip toplumsal ağlar Threads ve Bluesky’nin son vakitlerde kendi platformlarında misal özellikleri kullanıcıların hizmetine sunmalarının akabinde geldi.

BEĞENİLER SEKMESİ GELİYOR

X’teki fiyatlı kullanıcılar artık profil özelleştirme seçeneklerinde bulunan “Beğeniler” sekmesini gizleme seçeneğine sahip olacaklar. Açıklamada, “Profilinizdeki Beğeniler sekmesi sırf size görünür olacak. Beğeniler vakit çizelgeniz de X API’lerinden gizlenecek. Ferdi Beğenileriniz gönderilerde görünmeye devam edecek.” sözleri yer alıyor. Evvelce beğeniler herkes tarafından görüntülenebiliyordu ve kullanıcılar beğendikleri gönderilere erişmek için kullanıcı profillerini ziyaret edebiliyorlardı.

Threads platformunda kullanıcılar beğendikleri gönderileri özel bir “Beğenileriniz” sekmesinde görülebiliyor.

Deneme bonusu veren siteler asibet roofbet

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2023 - KOSK HABER